737 291 227
info@veronika-benesova.cz
Sledujte mě:

HRAVÁ DĚTSKÁ PÁRTY

Dětská oslava u vás doma – v klidu, bez stresu, shonu a zařizování. Domluvíme se na tématu oslavy a typu občerstvení. Samozřejmostí jsou dietetické výjimky a zdravé jídlo pro nejmenší. Já a můj tým pro vás vše vymyslíme a zařídíme. Přijedeme, připravíme, dovezeme výzdobu, narozeninový dortík připravíme dle vašeho přání. Nabízíme spoustu doprovodného programu během oslavy – fotografické služby, program pro děti, tvoření s dětmi. Vhodné pro oslavence 1-5 let.

GALERIE DĚTSKÉ PÁRTY

Poznejte mě

Ráda poznám nejen vás, ale především oslavence, abych nebyla na oslavě úplně cizí. Přijedu do vašeho domácího prostředí, kde mi může oslavenec ukázat svoje oblíbené hračky. Dětské oslavy dělám na míru a dle nálady dětí, improvizujeme a vymýšlíme i během oslavy, co by děti rády dělaly.

Od A do Z

Pokud chcete pomoct jen s částečnou realizací nebo jen s animací, neváhejte mne kontaktovat. Možností, jak uspořádat krásnou, klidně i komorní oslavu pro děti, je opravdu mnoho. Rádi také pracujeme s recyklací, navrhneme pro vás výzdobu z vašich zásob, doporučíme co můžete využít, nebo přivezeme dekorace, které můžete použít i na další domácí oslavy. Stejně tak některé dekorace půjčujeme a pronajímáme. Proč? Protože chceme, aby se děti naučily myslet šetrně i při vlastní oslavě.

Oslava narozenin

Pokud pořádáte oslavu narozenin v domácím prostředí, přijíždíme s časovým předstihem a vše připravujeme s vámi. Pokud se oslava koná na jiném místě, můžete dorazit až rovnou s oslavencem a užít si tak slavnostní atmosféru bez starostí. Ty nechte na nás a užívejte si jedinečné chvíle se svými dětmi.

#cata_custom_heading_9tga1sriov > h3, #cata_custom_heading_9tga1sriov > h3 a{} #cata_custom_heading_u75upxfdsh > h3, #cata_custom_heading_u75upxfdsh > h3 a{} #cata_custom_heading_jxmy3rboez > h3, #cata_custom_heading_jxmy3rboez > h3 a{}