737 291 227
info@veronika-benesova.cz
Sledujte mě:

O MNĚ Veronika Benešová

Láska je všude kolem nás. Hýbe světem a našimi osudy. Oslavit ji vstupem do svazku manželského, je pro snoubence a jejich hosty zážitkem na celý život. Bude mi ctí naplánovat a realizovat Váš magický okamžik, abyste si ho mohli užít společně se svými nejbližšími. Spolupracuji s prověřenými profesionály, kteří mi pomáhají často nad má očekávání. Díky nim můžete číst tyto řádky.

S veškerou úctou, Vaše Veronika

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

PODÍVEJTE SE NA SLUŽBY KTERÉ NABÍZÍM

Jmenuji se Veronika a baví mě organizovat kohokoli, cokoli a kdykoli. Svatbám se věnuji několik let, svatební koordinaci samotné pak šťastných 7 let.

Škola je základ života a o té „mé“ to platí dvojnásob. Pro mne je totiž největší školou moje rodina. Naučit se pokoře mi bude trvat určitě ještě hodně dlouho, ale od rodiny vím, co je láska, štěstí a trpělivost, která je pro manželství základním kamenem. Stejně tak jako úcta, kterou se snažím naučit každý den od mých nejbližších. Odpolední kroužky jsou moji přátelé, kteří mi jsou často velkou oporou a moc jim děkuji, stejně jako rodině, že tu jsou pro mne i v horších časech, které bohužel   v životě potkají asi každého.

Studium na vysoké škole jsem k nevoli rodičů bohužel, nebo teď už snad bohudík ukončila. Po pár letech praxe na hotelu jako front office manager jsem odeslala životopis do krásného čtyřhvězdičkového hotelu s malou nadějí, že by mne zaměstnali a splnili mi tak velký sen – věnovat se svatbám. Když si člověk něco hodně přeje a každý večer před spaním si to pro sebe řekne alespoň jednou potichu nahlas, přání se často vyplní.

Přání se kouzlem splnilo. Když jsem do areálu poprvé vstupovala a podala si ruku s panem ředitelem, začala pro mne nová kapitola života a nová možnost čerpat lásku, štěstí a trpělivost. Tato kapitola byla pro mne rodinou i školou a dala mi nezapomenutelné zážitky a nevyčíslitelné zkušenosti. Každá osoba v hotelu, každý klient, každá nevěsta nebo ženich, svědek nebo svědkyně, oslavenec nebo oslavenkyně mi dopomohli k tomu, že pro vás teď mohu psát pár řádků o sobě. Za to všechno jsem obrovsky vděčná nejen jim, ale především rodině, která se o hotel stará a pečuje o něj s velkou láskou.           

Děkuji vám, pane Kopecký, pane Kopecký st., paní Kopecká, Jani, Maydo a Martine.

Hotel Galatea **** superior je nádherným místem na oslavu nebo svatbu, pro svatební koordinátorky je rájem na zemi, protože zde naleznete vše na jednom místě. Domluvte si se mnou schůzku, ráda vás domovským hotelem provedu.

 

  • Milá Veroniko, tímto bych ti chtěla poděkovat, že jsem mohla díky tobě 21.8.2015 ráno vstát a prostě se jenom šťastně vdát.
  • Jsem moc ráda, že nám Veronika mohla pomoci s organizací naší svatby. Věřím, že o mnoha „drobnostech“ ani dodnes nevím, že je zařídila, protože jsme je prostě nemuseli řešit.
  • Paní Benešová mi pomohla uspořádat krásnou luxusní narozeninovou párty v americkém stylu. Maximálně propracovaná příprava do sebemenšího detailu. Paní Benešová je nejlepší koordinátorka, mohu doporučit. Vždy vzpomínáme a děkujeme.

#cata_custom_heading_fa9z4xe43s > h4, #cata_custom_heading_fa9z4xe43s > h4 a{} #cata_custom_heading_3ypkoh1mnl > div, #cata_custom_heading_3ypkoh1mnl > div a{} #cata_button_5hsigkp5qz.cata-button{}#cata_button_5hsigkp5qz.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e49497}#cata_button_5hsigkp5qz.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#e5999c}