737 291 227
info@veronika-benesova.cz
Sledujte mě:

NEZAPOMENUTELNÉ OSLAVY

Ráda pořádám oslavy se stylem. Pokud zvolíte téma oslavy, lépe se vám připravuje organizace celého konceptu. Vím, že to zní jako klišé, ale pokud s láskou vymyslíte v jakém duchu se celá akce ponese, povede se vždycky na 100%. Bavit se pak budete nejen vy, ale hlavně vaši hosté, pro které oslavu pořádáte.

GALERIE OSLAVY

Poznejte mě

Ke každému klientovi přistupuji velmi individuálně. Ráda za vás vymyslím celý koncept oslavy nebo realizuji vaše nápady. První schůzku můžeme rovnou absolvovat na místě párty, kde můžeme doladit další detaily akce. Do mého portfolia patří malé i velké rodinné oslavy nebo firemní akce. Každý klient je pro mne novou výzvou a těším se na vaše přání!

Od A do Z

Klientům připadají přípravy často zdlouhavé a náročné, nechte si poradit profesionální dodavatele a užijte si vaši akci bez zbytečných starostí. Ráda s vámi projdu harmonogram akce, doporučím program, zábavu a další aktivity. Mou povinností je postarat se o všechny hosty, tedy i o dietetické požadavky, zvláštní přání nebo nejmenší hosty.

Vychytání těch posledních nedostatků

U velkých oslav je často před blížícím se začátkem akce více změn. Jsem tu od toho, abych vám s organizací pomohla, neváhejte mne proto kdykoli před vaší akcí kontaktovat, abychom doladili vše společně k dokonalosti. Pracuji pro vás a s vámi.

#cata_custom_heading_firzxyy2om > h3, #cata_custom_heading_firzxyy2om > h3 a{} #cata_custom_heading_vp3teruc27 > h3, #cata_custom_heading_vp3teruc27 > h3 a{} #cata_custom_heading_isyx78u3di > h3, #cata_custom_heading_isyx78u3di > h3 a{}