737 291 227
info@veronika-benesova.cz
Sledujte mě:

ROMANTICKÉ SVATBY

Každá svatba je stejně jako nevěsta, naprosto jedinečná a krásná. Já to vím, a to hlavně díky stovkám svateb, které jsem měla možnost vidět. Aby byla svatba krásná a jedinečná, musí si to přát především snoubenci, všechno ostatní pak za vás rádi zařídíme. Řekněte mi na schůzce svá přání, ráda vám je pomohu splnit. Plnit vaše sny je totiž mé poslání.

GALERIE SVATEBNÍ MOMENTKY

POZNEJTE MNE

Ke každému páru přistupuji velmi individuálně. Stejně jako různé druhy květin, potřebují i snoubenci jinou péči.

Pracuji pro vás, proto vám po první nezávazné schůzce připravím nabídku na míru.

Jednou z mých povinností je hlídat vám rozpočet, proto vám hned na začátku vyčíslím konečnou cenu za moje služby.

Stejně tak vám ráda doporučím ostatní dodavatele a přiblížím vám jejich ceny, včetně míst na svatbu, cateringu a dalších služeb.

ORGANIZACE A KOORDINACE OD A DO Z

Organizací a koordinací myslím pomoct s výběrem místa, termínem, rozpočtem, harmonogramem, výběrem dodavatelů, výběrem jídla, hudby, dekorací, rozmyšlení nápadů, které máte vy, které mám já. Ráda si vyslechnu, jakou máte o svatbě představu a ráda tento sen přeměním na skutečnost.

První schůzka, kdy se navzájem poznáme je zdarma. Konečná cena je závislá na velikosti svatby, odhadnutí komunikace kolem vašeho dne a toho, v jaké fázi příprav mne oslovíte. Ráda spolupracuji s novými dodavateli, není podmínkou využívat pouze mých kontaktů, pokud máte již domluvené profesionály, vždy je lepší využívat osobních referencí klienta.

VYCHYTÁNÍ TĚCH POSLEDNÍCH NEDOSTATKŮ

Než se dostaneme do finále, jsme s klienty často několikrát v kontaktu osobně nebo telefonicky. Vychytáním nedostatků myslím kontrolou všeho, co se může stát a předejít tak všem případným komplikacím. Váš den musí být dokonalý, stejně tak tedy jeho organizace.

Ráda zkouším nástup na obřad, aby si snoubenci byli jisti, kudy půjdou. Ráda si projdu lokaci hostiny a předem se seznámím s personálem. Pokud máte zájem je příjemné, když mne pozná i vaše nejbližší rodina, svědci nebo přátelé.

DEN, KDY SI ŘEKNETE SVÉ ANO

V tento den již snoubenci nic neorganizují a jen si užívají jeden druhého, své rodiny a přípravy na slavnostní obřad. Jsem tu od toho, abych vám pomohla, ale zároveň vám nezasahovala do vašeho soukromí. Jsem průvodcem vašeho dne, organizátorem, přítelem nebo rádkyní. Často jsem i kadeřnicí, vizážistkou, švadlenou nebo zavazovačkou tkaniček. To jsou ale jen drobné radosti, které ve váš den opravdu s láskou řeším.

Váš den je jenom váš, mým úkolem je splnit vaše představy, abyste na svou svatbu mohli vzpomínat po celý život.

Děkuji za vaši důvěru.

#cata_custom_heading_vlqd5g5on8 > h3, #cata_custom_heading_vlqd5g5on8 > h3 a{} #cata_custom_heading_e4buid28qo > h3, #cata_custom_heading_e4buid28qo > h3 a{} #cata_custom_heading_s8bzbl92x7 > h3, #cata_custom_heading_s8bzbl92x7 > h3 a{} #cata_custom_heading_jqckse8dfb > h3, #cata_custom_heading_jqckse8dfb > h3 a{}